Przedłużenie terminu na zaliczenie kursu

Przedłużenie terminu na zaliczenie kursu

Ten produkt przedłuża czas na zaliczenie danego kursu.

Wybierz na ile dni chcesz przedłużyć prawo do zaliczenia kursu. Domyślnie to 7 dni.

Wychowawca Kolonijny
Kierownika Kolonii
Pilot Wycieczek
Rezydent Biur Podróży
Animator Sportu i Rekreacji
Animator Czasu Wolnego
Organizator Turystyki
Przewodnik Turystyczny
(kompetencji ogólnych)
Przewodnik Miejski
Przewodnik Terenowy

Przedłuż termin zaliczenia o 7 dni 14 dni 28 dni


Kierownika Wycieczek
Opiekun Wycieczek

Przedłuż termin zaliczenia o 7 dni 14 dni 28 dni

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • Szt.
  1
 • Dostęp na 7 dni
 • Cena
  60,00
 • SUMA (PLN)
  60,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Nazwa kursu, którego termin chcesz przedłużyć

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 7 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do "Henc i spółka" Paweł Henc i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności