Duplikat certyfikatu / świadectwa

Duplikat certyfikatu / świadectwa

Jeśli zgubiłeś albo w inny sposób straciłeś oryginalny certyfikat / świadectwo, możesz zamówić 1 lub kilka duplikatów.

Dokup duplikaty certyfikatu/świadectwa:
1x 2x 3x 5x 10x

Wykupując przynajmniej 1 duplikat, w cenie otrzymujesz również:

10-letnią archiwizację certyfikatu/ świadectwa - oznacza to, że przez 10 lat będziesz mógł bez problemu zgłosić się do mnie o wystawienie duplikatu, jeśli będzie taka potrzeba.

Duplikat świadectwa dla absolwentów
(którzy ukończyli już kurs)

Zgubiłeś/aś świadectwo?...
Zamów elektroniczną wersję świadectwa/certyfikatu w PDF.

(wyślemy ją do ciebie e-mailem w ciągu 24 godz. od ukończenia kursu- w dni robocze)

Nie wystawiamy i nie wysyłamy duplikatów w wersji papierowej.

Zamów duplikat świadectwa (dla absolwentów) 100 zł

 • To jest prezent.

  Aby zrobić komuś prezent, podaj w sekcji Twoje dane kontaktowe dane tej osoby (przynajmniej jej imię i e-mail). Utworzymy dla niej konto i powiadomimy o produkcie, gdy zapłacisz. Jeśli chcesz otrzymać rachunek/fakturę, wypełnij Dane do FV.

 • Szt.
  1
 • Dostęp na 365 dni
 • Cena
  50,00
 • SUMA (PLN)
  50,00
   - Te pola są wymagane

Twoje dane kontaktowe


@
Uwaga: Twój adres e-mail musi być prawdziwy
Podaj nr komórki, aby otrzymać SMS o opłaceniu.

Dane do FV


Proszę o duplikat/y certyfikatu do kursu:

* Rozumiem, że płacę za dostęp do usluga na okres 365 dni. Wyrażam zgodę na wykonanie usługi przed ustawowym terminem 14 dni na zwrot co jest równoważne z utratą ustawowego prawa do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od zakupu. Powyższy zapis NIE dotyczy gwarancji udzielonych przez Organizatora lub zapisanych w Regulaminie oraz sytuacji, gdyby usługa została wykonana niezgodnie z ofertą.

* Oświadczam, że zapoznałem się z treścią Regulaminu Platformy i Polityki Prywatności Platformy i je w całości akceptuję, w tym zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu przez Operatora Platformy (IMPLE P.S.A.) konieczne w celu założenia konta i realizacji zamówienia i innych celach opisanych w ww. dokumentach.

* Zgadzam się na przekazanie ww. danych osobowych do "Henc i spółka" Paweł Henc i ich przetwarzanie w celu realizacji zamówienia.

Zarówno formularz zamówienia, jak i formularz logowania są zabezpieczone połączeniem z naszym serwerem szyfrowanym niemożliwym do złamania kluczem 128-bit

Dodatkowo tożsamość naszego serwera potwierdza certyfikat SSL wydany przez instytucję autoryzującą. Ważność certyfikatu można sprawdzić klikając na https albo na ikonkę obok adresu strony.

Certyfikat obejmuje wiele naszych domen, więc może wskazywać inną domenę. Istotna jest informacja: "Tożsamość zweryfikowana", "Ten certyfikat jest ważny" itd.

Następnie wybierzesz formę płatności